Májová soutěž

21. květen 2017 | 05.07 |

...o anglický balíček s cestovatelsko-zeměpisnou tematikou. Doufám, že mě u toho soutěžení nenecháte samotnou! :-)

.

brozurky 1

.

Na svých studentech vidím, že jaro je pro většinu lidí opravdu časem plným energie a soustředění se na nové výzvy, předsevzetí a projekty.A tak mne napadlo, že bych toto slibné období mohla někomu z Vás zpestřit malým dárkem. Takovým, který by jej doprovodil na cestě za lepší angličtinou. 

Proto jsem pro Vás přichystala májovou soutěž. Zúčastnit se je jednoduché, stačí vyplnit tento formulářV něm zodpovíte jednu hrooozně záludnou vědomostní otázku... ;-) A pak už nemusíte dělat nic, jen si počkat na výsledky a zjistit, zda bude výhra dělat radost právě Vám. 

Ve výherním balíčku najdete tři anglicky psané knížečky vhodné pro mírně a středně pokročilé studenty. 

První z nich Vás teleportuje do Austrálie: zjistíte zde, jak vypadá australský životní styl, dozvíte se všelicos o jednotlivých státech a teritoriích i historii osidlování tohoto vzdáleného kontinentu a bude Vás tu čekat i několik překvapivých faktů, se kterými můžete udělat dojem třeba na spolustolovníky při nedělní barbecue :-D Na konci brožurky najdete také glosář - malý slovníček, který Vám při čtení pomůže s novými slovíčky.

.

brozurky 12

.

Druhá brožurka Vás zavede do New Yorku. Dýchnou na Vás staré dobré časy i svěží vítr současného životního tempa této metropole a se čtením Vám opět pomůže šikovný slovníček. V třetí brožurce na Vás čeká 19 básniček s obyčejnými tématy, jaká se týkají každého z nás. Z těch můžete načerpat slovní zásobu pro každodenní situace.

Soutěžit můžete až do 31. května do 23.59 hodin. V prvních červnových dnech pak ze správných odpovědí vylosuji jednoho výherce. S výhercem se zkontaktujeme prostřednictvím emailu a výsledek soutěže uvidíte také zde na blogu.

Jaru, angličtině a soutěžení zdar!

P.S. Už jste ve hře? :-)

- - -

Kam dál?

→ Nenapadá Vás, kde si najít něco zajímavého k poslechu v cizím jazyce? Mám pro Vás tip na bohatou zásobárnu dvojnásob užitečných poslechů.

→ Proč se nám různé jazyky pletou dohromady? A dá se s tím něco dělat?

→ 50 languages: web, který budete milovat.

→ Otestujte si svou znalost britské literatury.

→ ...a stavte se sem pro nový článek zase v úterý, budu se na Vás těšit!
Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/164-50-languages-ucte-se-slovicka-v-kontextu.html


Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/172-pozvanka-santiago-de-compostela-podruhe.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře