Sváteční giveaway

28. prosinec 2015 | 13.33 |

Chcete si po Štědrém dni pod stromeček nadělit ještě jeden dárek? Neváhejte a pojďte si zasoutěžit!

Při dnešní giveaway čekají na dva štastlivce dvě pěkné knížky. První z nich, 101 sloves za jeden den je užitečnou pomůckou pro všechny, kdo se učí španělsky. Roztomilá ilustrovaná knížka obsahuje příběh, který zahrnuje právě 101 sloves, která si s pomocí obrázků snadněji zapamatujete. U každého slovesa pak najdete tabulku s časováním ve všech osobách pro šest nejdůležitějších španělských časů. Výslovnost každého tvaru u každého slovesa si pak dokonale nacvičíte na webové stránce, která je s knihou spárovaná. Na závěr Vás ještě na konci knížky čeká několik zábavných úkolů vztahujících se k příběhu, který jste právě přečetli.

Druhá, El grito sagrado: postales de libertad, je publikace, která se pokouší shrnout posledních dvacet pět let argentinské filmové tvorby a nabídnout krátké "portréty" vybraných filmů z tohoto období. Ať už Vás baví historie filmu jako taková, chcete se dozvědět více o umělecké produkci Jižní Ameriky či o souvislostech mezi filmovou tvorbou a nedávnou minulostí Argentiny nebo zkrátka máte chuť se podívat na nějaký latinskoamerický film a nenapadá Vás, po čem sáhnout, tato španělsky psaná knížka pro Vás bude to pravé ořechové.

Více než dvě desítky filmových jednohubek společně s krásnými obrázkově zpracovanými slovesy tedy čekají na své nové majitele. Tím se už brzy stanou dva z Vás, stačí, když mi na adresu klarasolarova@email.cz napíšete, co znamená slovo "Tahuantinsuyu" a jste ve hře! K odpovědi nezapomeňte připojit Vaše jméno a příjmení a kompletní adresu, ať v případě výhry vím, kam dárek nasměrovat; do předmětu emailu pak napište Giveaway. A jelikož ve Španělsku se dárky rozdávají na svátek Tří králů, máte na odpověď čas přesně do 5. ledna 23:59 hod., abychom na Día de los Reyes Magos mohli nadělovat.

Přeji příjemné soutěžení a pohodové svátky vánoční a těším se na Vaše odpovědi!

---

Edit: Je to tu! Sváteční giveaway skončila, dva balíčky s tříkrálovou nadílkou proto brzy poštou či osobně poputují ke šťastným výhercům. Čí knihovnička teď bude o jeden svazek bohatší?

Kniha "El grito sagrado: postales de libertad" si jako svou novou majitelku vybrala paní Martinu K., k publikaci "101 sloves za jeden den" se při losování dostal lísteček se jménem pana Jiřího H.

Výhercům gratuluji a všem zúčastněným děkuji, že se do tříkrálové soutěže zapojili! A pokud se na Vás štěstí neusmálo tentokrát, nic si z toho nedělejte, brzy budeme soutěžit znovu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře