Podzimní kolumbijská giveaway

21. říjen 2016 | 16.05 |

Pojďte se v sychravém podzimním odpoledni pobavit a zasoutěžte si o parádní kolumbijskou výhru.

Chcete získat skvělou knihu Juraje Lišky a Jiřího Rotha zvanou Kolumbijská triáda: Káva, kokain, smaragdy a dozvědět se tak něco o jednom fascinujícím jihoamerickém státě? Čtěte dál. 

kolum

Tento velmi poutavý cestopis křížený s reportáží Vás příjemně rozptýlí v nejednom podzimním odpoledni a zároveň se u něj zábavnou formou dozvíte ledacos nového a doplníte si tak vzdělání o aktuální fakta o fungování Kolumbijské republiky. Loni jsem zde na blogu publikovala recenzi z této knihy, tu si můžete přečíst zde.

A jak můžete knihu vyhrát? Zašlete mi nejpozději do 5. listopadu 2016 na emailovou adresu klarasolarova@email.cz odpověď na tyto tři otázky:

1) Jak se jmenuje hlavní město Kolumbie?

2) Jaké barvy se objevují na kolumbijské státní vlajce?

3) Se kterými státy Kolumbie sousedí?

Do předmětu emailu napište "Giveaway", k odpovědím pak nezapomeňte připsat také Vaše jméno, příjmení a kompletní adresu, ať v případě výhry vím, kam Vám mohu knihu zaslat. O prvním listopadovém víkendu pak ze všech správných došlých odpovědí vylosuji jednoho šťastného výherce :-)

Přeji Vám hezké soutěžení a také příjemné skorovíkendové odpoledne!

Zdroje: http://columbiana.eu/_wpbox/wp-content/uploads/wp-checkout/images/kolumbijsk-trida-kva-kokain-smaragdy-1327337892.jpg (fotografie)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře