Podzimní kolumbijská giveaway: výsledek

7. listopad 2016 | 10.31 |

V pořadí již druhá giveaway je za námi, tentokrát jsme soutěžili o cestopis Kolumbijská triáda. Jak soutěž dopadla?

otazník M

Nejprve si řekněme správné odpovědi na soutěžní otázky. Hlavním městem Kolumbie je Bogotá. Kolumbijská vlajka má, jak můžete vidět na obrázku, tři barvy: žlutou, modrou a červenou. A konečně státy, se kterými Kolumbie sousedí, jsou tyto (ve směru hodinových ručiček od severu k jihu): Panama, Venezuela, Brazílie, Peru a Ekvádor. bandera colombia M

Ze správných odpovědí jsem jako výherkyni vylosovala paní Hanu S., v nejbližších dnech k ní kniha poputuje. Paní Haně gratuluji k výhře,  všem dalším soutěžícím děkuji za odpovědi a těším se na setkání s Vámi všemi u další, tentokráte adventní giveaway, která  - zapište si do kalendáře - odstartuje už 27. listopadu!

P.S. Čekání na další soutěžení si můžete zkrátit třeba chvilkou čtení. Mám pro Vás čerstvý článek o tom, kterak se vyhnout 7 velkým chybám, které možná děláte, když se učíte cizí jazyk. A už na zítřejší odpoledne jsem pro Vás přichystala článek s dalšími studijními tipy pro Váš úspěch - tentokrát Vám poradím, jaké české weby se Vám budou ke studiu španělštiny na sto procent hodit! A nezapomeňte, že nový článek na Vás čeká nejen každé úterý, ale také každý pátek :-)


Článek i obrázky jsou chráněny autorským právem a není možno je bez svolení autorky žádným způsobem kopírovat či šířit, a to ani částečně.
Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/43-pozvanka-kongres-a-vystava.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře