Nové Jazykové kurzy pro náročné jsou zde!

18. leden 2016 | 17.29 |

Splňte si své novoroční předsevzetí a naučte se konečně anglicky či španělsky! Nebo obojí :-)

Zápis do letního semestru Jazykových kurzů pro náročné je v plném proudu, pokud tedy své místo ještě nemáte rezervováno, neváhejte!

V každém z kurzů se budeme scházet jednou týdně na dvě vyučovací hodiny a výuka Vás bude bavit! Užijete si studium v přátelské atmosféře po boku motivovaných spolužáků a společně s vždy dobře naladěnou lektorkou :-) Kromě každotýdenních lekcí na Vás čeká spousta nadstandardních služeb...a všechny jsou v ceně.

Čas a místo konání kurzů stejně jako aktuálně nabízené jazykové úrovně a spoustu dalších podrobností se dozvíte na webu klarasolarova.cz. Kurzy se rozbíhají již 1. února.

Chcete-li se do kurzu zapsat, stačí vyplnit přihlášku, odeslat ji naskenovanou anebo čitelně vyfografovanou na email klarasolarova@email.cz a kurz uhradit. Přihláška se všemi podrobnostmi včetně platebních údajů je ke stažení na tomto odkazu.

Těším se na Vás!

P. S. Stejně jako v minulém semestru je zde také možnost využít sociálního stipendia, nemáte-li možnost účastnit se mých kurzů za standardních podmínek. Chcete-li vědět, jak je možno se na toto stipendium kvalifikovat a jak se přihlásit do výběrového řízení, nalistujte si prosím příslušné téma na tomto odkazu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře