Adventní giveaway - 1/3

27. listopad 2016 | 22.33 |

Tentokráte na téma španělské válečné historie. Soutěžit budeme o fascinující knihu Luise Leanteho. Víte, co se stane, když si potají půjčíte luxusní auto, abyste udělali dojem na slečnu z aristokratické rodiny? Máte tušení, co se Vám může přihodit, když ze Španělska natruc odjedete jen proto, abyste bojovali v Africe? A jak je možné v písečných přesypech Sahary najít a v tentýž moment ztratit Vaši životní lásku?

advent 1

Giveaway bude tentokráte ještě napínavější, než ta předchozí, kolumbijská: soutěžit budeme o první, druhé a třetí adventní neděli a o neděli čtvrté vyhlásíme vítěze, aby výherce mohl svou cenu obdržet ještě před Vánoci. Kniha "Pamatuj, že tě mám rád", už na něj netrpělivě čeká :-)

pamatuj ze

Abyste se giveaway zúčastnili, zašlete mi na email klarasolarova@email.cz odpověď na všechny tři soutěžní otázky a nezapomeňte k nim připsat své jméno a příjmení společně s kompletní adresou, abych věděla, kam Vám případnou výhru zaslat. Do předmětu emailu napište "Giveaway".

Odpovědi můžete poslat všechny zároveň v jednom jediném emailu, anebo poslat každou zvlášť, jakmile budou jednotlivé soutěžní otázky uveřejněny. Každá otázka bude uveřejněna v jednu adventní neděli, tedy jedna dnes, jedna 4. prosince a poslední v neděli 11. prosince. Odpovědi zasílejte nejpozději do 17.12.2016 do 23:59 hod.

První otázka zní: Ve kterých letech probíhala Španělská občanská válka a jaké strany v ní proti sobě bojovaly?

Přeji příjemné soutěžení a těším se na Vaše odpovědi! :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře