Pozvánka: Jazykové kurzy pro náročné

10. září 2015 | 17.18 |

Než se dostaneme ke druhému dílu tortillového článku, ráda bych Vám předala ještě jedno pozvání a těší mě, že tentokrát Vás mohu pozvat na akci, s jejíž organizací mám osobně co do činění.

Právě se totiž můžete zapsat do jazykových kurzů pro dospělou veřejnost. Kurzy pořádám v Ostravě a v Hlučíně a studovat u mne můžete jak španělštinu, tak angličtinu.

V každém z kurzů se budeme scházet jednou týdně na jednu lekci (dvě vyučovací hodiny) a výuka Vás bude bavit! Užijete si studium v přátelské atmosféře po boku motivovaných spolužáků a společně s vždy dobře naladěnou lektorkou :-) Kromě každotýdenních lekcí na Vás čeká spousta nadstandardních služeb...a všechny jsou v ceně.

Můžete se těšit mimo jiné na:

- Pravidelnou evaluaci pokroku - v průběhu kurzu budeme zlepšování Vašich jazykových schopností pravidelně hodnotit, takže vždycky budete vědět, jak jste na tom, co už ovládáte a na čem přesně ještě potřebujete zapracovat, abyste svou angličtinu či španělštinu posunuli zase o úroveň výš.

- Resumé lekce při absenci - pokud se na lekci z jakýchkoli důvodů nemůžete dostavit, nevěšte hlavu, máte v záloze plán B :-) Pokud totiž na hodině chybíte, zašlu Vám na Váš email souhrn toho, co jsme během Vaší nepřítomnosti probrali, abyste přesně věděli, čemu jsme se na lekci věnovali, mohli si učivo projít a na další lekci tak dorazit 100% připraveni.

- Víkendový workshop - jednou za semestr se sejdeme na speciální sobotní devadesátiminutový workshop. Je to Vaše příležitost, jak získat zkušenost a znalosti navíc a posunout dál.

- Online Skype konzultace - v mých kurzech si dotazy nemusíte schovávat až na další lekci. Každý týden mám vypsánu konzultační hodinu, během které mě zastihnete na Skypu a můžete se zeptat na cokoli, co potřebujete vědět v souvislosti s Vaším kurzem, ať už se to týká domácího úkolu z minula, tématu, které jsme na poslední hodině probírali, nebo třeba i něčeho, na co jsme zatím při výuce nenarazili, ale Vám to nedává spát.

- Memrise online podporu učení - co je lepší než zábavný a efektivní kurz? Dva takové kurzy! Proto ke každému tematickému celku, který spolu během kurzu probereme, najdete na platformě Memrise online kurz, který Vám pomůže zapamatovat si to nejdůležitější z daného tématu. A protože se tým Memrise velice zajímá o moderní vědecké výzkumy a ideálním způsobem využívá mechanismy, které lidskému mozku pomáhají naučit se a zapamatovat si nová slova a věty, bude učení o poznání snadnější, než jste očekávali.

Kde a kdy přesně se kurzy konají, které jazykové úrovně jsou k dispozici, jaké učebnice a materiály budeme při hodině používat, jak se můžete do kurzu přihlásit a spoustu dalších podrobností se dozvíte na webu klarasolarova.cz. Kurzy začínají už 21. září.

Budete-li mít ke kurzům jakýkoli dotaz, můžete mne kdykoli kontaktovat na emailu klarasolarova@email.cz.

Těším se na Vás!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře