Jazykové kurzy: 5-50% sleva a sociální stipendium

12. září 2015 | 01.47 |

Včera jsem Vás pozvala do jazykových kurzů pro náročné; dnes bych ráda poukázala na dvě možnosti, jak můžete studovat levněji, nebo vysloveně za hubičku.

První možnost je dostupná úplně všem. Protože ve dvou se to lépe táhne a všechno jde lépe od ruky, můžete s sebou do kurzu vzít kamaráda, sestru nebo třeba souseda. Za každého studenta, který se do kurzu zapíše na Vaše doporučení, získáte na svůj vlastní kurz slevu 5% ze standardní ceny. Celkově takto můžete získat slevu až 50%. Akce platí do 18.9.2015 včetně. Chcete vědět, jak na to? Klikněte zde.

Druhá možnost je určena pro sociálně znevýhodněné studenty, kteří nemají možnost zúčastnit se mých kurzů za standardních podmínek. Ti mají možnost získat sociální stipendium a studovat tak po dobu jednoho semestru za symbolickou cenu. Chcete-li vědět, za jakých podmínek je možno se na toto stipendium kvalifikovat a jak se přihlásit do výběrového řízení, nalistujte si prosím příslušné téma na tomto odkazu.

Doufám, že jsem alespoň některé z Vás dnešním tipem potěšila :-). A protože pozvánek jsem pro Vás v poslední době připravila několik, necháme teď chvíli téma veřejných příležitostí ke kulturnímu vyžití stranou a v příštích dnech se tak můžete těšit na slíbený druhý díl povídání o tortillách.

Hezký den všem!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře