Pozvánka: Španělské filmy v Ostravě a HK

26. únor 2016 | 06.12 |

Máte-li v oblibě hispanofonní kinematografii, nesmíte si nechat ujít právě probíhající jedenáctý ročník festivalu (nejen) španělských filmů La Película pořádaný Velvyslanectvím Španělska a Institutem Cervantes ve spolupráci s Kinem Světozor. Zatímco v Praze a Brně už festival skončil, v Hradci Králové je právě v plném proudu (nějakou tu filmovou lahůdku si můžete dopřát ještě dnes a zítra) a v Ostravě máme na výběr filmů z programu a pročítání recenzí ještě plné tři dny.

Letos v Ostravském Minikině kavárna uvidíme během příštího týdne (konkrétně v úterý, ve středu a ve čtrvtek) stejně jako v předchozích ročnících celkem šest snímků. Prvního března nás čeká Medemovo drama Ma Ma a Berriatúovi Hrdinové zla. Druhého března jsou na programu Květiny z baskické produkce společně se starším snímkem Zrzavá veverka. Třetího března se pak bude promítat španělské Krásné mládí a mexický film V krvi.

Podrobnosti o jednotlivých snímcích i samotném festivalu naleznete oficiálních stránkách akce, vstupenky na ostravské promítání si pak můžete online zarezervovat v rezervačním systému Minikina.

Přeji všem čtenářům příjemné filmové zážitky a hezký víkend!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře