Vánoční poukaz na Jazykové kurzy pro náročné

19. prosinec 2016 | 06.59 |

Stále Vám ještě chybí vymyslet vánoční překvapení pro někoho z Vašich blízkých? Zabalte mu pod stromeček dárek, který se nezkazí, nevyjde z módy ani se neporouchá a užitek a radost bude přinášet po mnoho, mnoho let.

gift mensi

Bydlíte-li na Ostravsku či Opavsku, ráda bych Vám nabídla možnost Vašim blízkým věnovat dárkový poukaz na některý z mých Jazykových kurzů pro náročné. Kurzy se konají jak přímo v centru Ostravy, tak v Hlučíně, vybírat můžete ze skupinových i individuálních kurzů. V nabídce jsou kurzy anglického i španělského jazyka. 

Poukaz lze zakoupit ve Vámi zvolené hodnotě v rozmezí 500-10.000 Kč a lze jej využít na kterýkoli kurz, jež si obdarovaný zvolí. Všechny Vánoční poukazy mají platnost až do 1.6.2017. Více o tom, co na kurzech podnikáme, se dozvíte v tomto článku; rozvrh kurzů na nový semestr i organizační podrobnosti o kurzech a dárkových poukazech se dozvíte na tomto webu.

Budete-li mít jakýkoli dotaz, na nějž jste na webu nenašli odpověď, nebo budete-li chtít poukaz pro Vaše blízké pořídit, dejte mi vědět na tel. +420 774 564 724 anebo na email klarasolarova@email.cz. Pro Vaše předvánoční nákupy jsem Vám k dispozici až do 23. prosince včetně.

Přeji Vám poklidné předvánoční přípravy a adventní pokoj v srdci :-)

Zdroje:

autorkou fotografie je Joanna M. Foto

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře