Pozvánka: 15 klenotů Španělska

4. září 2015 | 23.50 |

Včera jsem Vás pozvala na seminář a networking do Ostravy, dnes pro Vás mám tip na kulturní akci v Praze - tentokrát to bude přednáška spojená s výstavou.

Už od 2. července je v pražském Institutu Cervantes (ul. Na Rybníčku 536/6) k vidění výstava s názvem Města Světového dědictví - 15 klenotů Španělska, která nabízí sbírku 60 fotografií z celkem patnácti měst Španělského království, která jsou zařazena na seznamu UNESCO (jedná se o města Alcalá de Henares, Ávila, Baeza, Cáceres, Córdoba, Cuenca, Ibiza, Mérida, Salamanca, San Cristóbal de la Laguna, Santiago de Compostela, Segovia, Tarragona, Toledo a Úbeda).

Do uzavření výstavy (poslední den, kdy bude přístupná, je plánován na 19. září) zbývají už jen dva týdny, takže pokud chcete expozici navštívit, pospěšte si. Pakliže si návštěvu naplánujete na 15. září, stihnete kromě výstavy i bonus - přednášku, kde budou dotyčná města prezentována. Ta bude začínat v 17 hodin. Bližší informace k výstavě můžete získat přímo na stránkách Institutu Cervantes.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře