Pozvánka: Chcete být polyglotem?

17. březen 2017 | 11.15 |

Jedinečná příležitost zjistit, jak jen to ti lidé dělají, že se domluví tolika jazyky!

.

polygloti konf vetsi

.

Jedinečná a velmi zajímavá konference s ještě zajímavějšími hosty se bude konat už za tři týdny, konkrétně 8. dubna od 9:00 hod., v Impact Hubu Brně. Náplň dne bude dozajista mimořádně přínosná, protože mezi přednášejícími se objeví takové osobnosti jako Olly Richards, Zdeněk Bareš nebo Anthony Lauder. Máme se evidentně na co těšit.

Na programu jsou přednášky a workshopy na nejrůznější témata, vyberou si mladí i dospělí studenti, lektoři a učitelé i rodiče dětí, které se nějaký cizí jazyk právě učí. Na konec dne je pak plánována závěrečná afterparty. Vstupenky pořídíte v rozptylu od 1.290,- do 1.590,- Kč, kapacita konference je omezena na 200 účastníků. 

Pro podrobnosti o jednotlivých přednáškách i možnost rezervovat si své místo se mrkněte na oficiální web konference. Tak co, přijdete? :-)

- - -

Kam dál?

→ Přemýšlíte, jaký cizí jazyk si pro studium vybrat? Nejste si jisti, který zvolit? Pomohu Vám učinit správné rozhodnutí.

→ Učíte se anglicky už pět let a stále rodilým mluvčím pořádně nerozumíte? Musíte tento jazyk více poslouchat, nejlépe každý den. Jak si to maximálně usnadnit se dozvíte v tomto článku.

→ Existují lehčí a těžší jazyky? Co myslíte?

→ Zjistěte, jak se toho z krátkých příběhů hodně naučit. Pomůže Vám v tom těchto 19 zábavných aktivit.

→ ...a stavte se sem pro nový článek zase v úterý, budu se na Vás těšit :-)
Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/103-co-je-to-cit-pro-jazyk-a-jak-jej-ziskat.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře