Napište mi, jaká témata Vás zajímají!

16. prosinec 2016 | 23.11 |

pelikán M

Řekněte mi to Vy! Napište si o téma, které Vás zajímá!

Chcete si přečíst více o některé latinskoamerické zemi? Potřebujete poradit ohledně studia španělštiny nebo angličtiny? Nevíte, jak si správně vybrat jazykový kurz? Jak se nejlépe dopravíte z Guayaquilu do Quita? Anebo jak na přípravu vyhlášené peruánské pochoutky causa de atún? Dejte mi vědět a napíšu článek jen pro Vás. Stačí napsat téma, které Vás zajímá, do komentářů. A čím konkrétnější budete, tím lépe.

Protože vím, že teď před Vánoci máme všichni napilno, necháme si na návrh tématu dost času: Vaše přání můžete do komentářů pod tento článek psát v průběhu celého prosince, tedy až do Silvestra včetně. Článek na to nejzajímavější téma pak pro Vás napíšu a uveřejním během první poloviny ledna. A pokud se poutavých témat sejde hodně, vrhnu se na psaní s ještě větší vervou a napíšu pro Vás článků víc.

Tak pojďme na to. Jaká témata Vás zajímají? Co Vám vrtá hlavou? O čem si chcete přečíst? Povězte mi to v komentářích anebo mi napište přímo na můj email klarasolarova@email.cz! A klidně můžete témat navrhnout hned několik. Jsem Vám k dispozici a moc se těším na Vaše reakce!

- - -

Kam dál?

→ Podpořte své blízké ve studiu a darujte jim k Vánocům španělský (nebo anglický, francouzský, německý,...) dárek. Jak jej správně vybrat se dozvíte zde.

→ Nechte si zlepšit náladu jednou z těchto písniček.

→ Zasoutěžte si v Adventní giveaway. Za chvíli bude končit!

→ Ochutnejte toto fantastické mexické koření.

→ ...a nezapomeňte se sem mrknout opět v úterý, budu pro Vás mít nachystaný zbrusu nový článek :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře