Co Vás v lednu čeká?

2. leden 2017 | 15.01 |

Je toho hodně a máte se na co těšit. Bude to smršť!

snowflake

Na leden pro Vás chystám spoustu, opravdu spoustu článků a témeř všechny na témata, o kterých jsem se zde na blogu ještě nezmiňovala. Co mám pro Vás připraveno?

V prvním článku, který vyjde už zítra, se ještě jednou vrátím k tématu novoročního předsevzetí a pomohu Vám, abyste si pro jeho plnění ve Vašem zaneprázdněném dni dokázali najít 10 volných minut. 

Na pátek jsem pro Vás připravila vybrané lahůdky z YouTube. Chcete se bavit u vtipných i poučných videí a přitom Vaši španělštinu dostat do vrcholné kondice? Buďte na příjmu.

Druhou porci videí určených pro studenty španělštiny pro Vás budu mít nachystánu na úterý 10.1., tentokrát se však zaměříme na vysloveně výuková videa pro začínající studenty. Mluvím o článku, který se Vám ve Vašem studiu bude ještě stokrát hodit.

Třináctého ledna přesedláme na jiné téma a budete mít možnost zjistit vše, co jste kdy chtěli vědět o úrovni rodilého mluvčího.

V polovině ledna, tedy 15.1. vyjde první díl velké série o učitelích a lektorech cizích jazyků. V něm zjistíte, co dělá učitele dobrým. Série bude mít celkem šest dílů a vycházet bude v průběhu ledna. Druhý díl o tom, co všechno pro Vás může učitel udělat, čekejte o dva dny později, v úterý 17.1.

Na pátek dvacátého pro Vás chystám recenzi na mimořádnou knihu Zrozeni k běhu, 22. a 24. ledna pak na Vás budou čekat další dva díly učitelské série. Ty budou pojednávat o úloze učitelů a školství vůbec v současné společnosti a o tom, zda by měl správný učitel vědět všechno.

V pátek 27. ledna Vás tu bude čekat návod na to, jak od sebe poznat dva "druhy" španělštiny. S jeho pomocí už vždy spolehlivě odlišíte evropskou a latinskoamerickou španělštinu.

Závěr měsíce bude patřit posledním dvěma dílům série o učitelích a lektorech cizích jazyků. Poradím Vám, jak si vybrat učitele, se kterým budete spokojení, a také Vám prozradím, co byste svému novému učiteli rozhodně měli říct, a to hned na první lekci.

Jak vidíte, leden tedy bude doslova nabitý, k jeho poslednímu dni tu pro Vás bude celkem 14 nových příspěvků...a možná ještě nějaký navíc.

Přeji Vám krásný vstup do Nového roku, hodně pokroků ve Vašem novoročním předsevzetí a těším se na leden strávený s Vámi :-)

- - -

Kam dál?

→ Stihli jste se v uplynulém roce pobavit a inspirovat u všech vydaných článků? Pokud ne, napravte to a přečtěte si alespoň ty, které se dostaly do top desítky.

→ Ještě jste si nedali novoroční předsevzetí? Je nejvyšší čas to napravit.

→ Trápí Vás zima za okny? Tady je skvělý způsob, jak se zahřát.

→ Rádi děláte věci včas a tak už pomalu plánujete letošní dovolenou? Ušetřím Vám pár stovek.

Zdroje:

autorem fotografie je LadyDragonflyCC

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře