Nejlepší články roku 2016

1. leden 2017 | 13.14 |

Nezmeškali jste náhodou některý z nich?

girl_reading_a_magazine_2 auto

K začátku každého nového roku patří ohlédnutí se za tím starým. Proto Vám dnes přináším výběr těch nejlepších 10 článků (#no particular order :-D), které jsem pro Vás v uplynulém roce napsala. Četli jste je všechny?

Můj nejoblíbenější článek loňského roku. Srdcovka. Trvalo mi tři dny, než jsem jej napsala, tak moc jsem si s ním dala záležet. Pokud ještě neznáte rapaduruquinuu a panamáky, nemáte doma hamaku a neumíte připravovat mexické tortilly, je to článek právě pro Vás.

Pokud Vám zatím nikdo neřekl, že když se cestování vezme za správný konec, je to jedna z nejlepších životních investic, je načase, abych Vám to sdělila já. Tohle prostě musíte vědět.

Jeden z nejčtenějších článků roku si své výsadní postavení rozhodně zaslouží. Moc mě potěšilo, kolik studentů mi loni během našich lekcí řeklo, že pro ně byl právě tento článek velmi přínosný.

Maximálně praktický článek s krásnými fotkami, ve kterém najdete recenzi na stále populárnější ubytovací portál Airbnb.com a také speciální odkaz, díky kterému se budete moci kdekoli na světě

html">ubytovat na den dva zdarma.

Nejen španělštinu, nejen k Vánocům. Pokud hledáte vhodný dárek k jakékoli příležitosti pro někoho z Vašich blízkých, který právě studuje nějaký cizí jazyk, zde najdete kompletní návod, jak dárek úspěšně vybrat. 

Jste zvědaví, co v mých kurzech angličtiny a španělštiny se studenty podnikáme? V tomto článku Vám dávám možnost vůbec poprvé nahlédnout pod pokličku příprav Jazykových kurzů pro náročné. Na nic nečekejte a podívejte se, co všechno můžete v mých kurzech zažít.

Věděli jste, že vánoční oslavy ve Španělsku vůbec nekončí prvním lednem, ale pokračují až do svátku Tří Králů? Že španělské děti půjdou do školy teprve sedmého ledna, to znamená za dalších šest dní? A že dárky jim tradičně nenosí Ježíšek ani Santa Claus? Odhalte spoustu podivuhodných španělských zvyklostí v tomto článku. A pokud by Vám povídání o španělských vánočních tradicích nestačilo, poslechněte si k němu také výběr těch nejkrásnějších španělsky zpívaných koled.

Pokud jste si ještě nedali novoroční předsevzetí ohledně Vašeho studia španělštiny, angličtiny či jiného jazyka, rychle to napravte. Nejprve ale věnujte tři minutky tomuto článku: poradím Vám, jak si novoroční předsevzetí vybrat tak, abyste je tentokráte úspěšně dodrželi. Opravdu.

Přemýšlíte, jaké si stanovit jazykové novoroční předsevzetí, a ne a ne kápnout na dobrý nápad? Anebo zkrátka jen chcete zase o kousek zefektivnit Vaše studium? Pak byste měli vědět o tom, s čím vším Vám může pomoci web Memrise

Vánoční cukroví už je do posledního kousku pryč. Přitom se k Vám dnes odpoledne chystá na novoroční návštěvu delegace z řad Vašeho příbuzenstva. Co jim nabídnout? Připravte pro ně tuhle tradiční španělskou sladkost. Budou z Vašeho cukrářského umění nadšení. And you don´t break a sweat.

Který z těchto loňských článků se nejvíce líbil Vám? A který další článek Vám v tomto top výběru chyběl? Napište mi svůj názor do komentářů!

- - -

Kam dál?

Okořeňte si začátek Nového roku. 

→ Nudné nedělní odpoledne? Co takhle si něco přečíst?

→ Do čtení se Vám nechce? Nevadí! Zjistěte, kolik známých osobností poznáte v tomto obrázkovém testu!

→ Ze všeho toho jídla Vás tíží žaludek? Rozhýbejte se trochu a procvičte si přitom i Vaši španělštinu.

→ ...a rozhodně se stavte zase v úterý, budu pro Vás mít nový článek. Pokud si chcete v Novém roce lépe zorganizovat čas, bude Vás zajímat!

Zdroje:

fotografie je dílem autorů www.kpmalinowski.pl

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře