Seduo: využijte léto ke zlepšení své angličtiny

4. červenec 2017 | 23.58 |

Zdarma a z pohodlí Vašeho domova díky dvěma zábavným online kurzům s českým lektorem.

.

poppies

.

Dnes bych Vám chtěla povědět o dvou online kurzech, které jsou jako dělané pro letní samostudium. Využijte prázdninových dní, věnujte pár minut denně své angličtině a až se opět v září vrátíte do svého jazykového kurzu nebo do své školy, budete si namísto obtížného rozpomínání na slovíčka z minulého školního roku užívat svých nových vědomostí!

Existenci těchto dvou kurzů mi nedávno připomněla jedna má bývalá studentka (děkuji, Danielo! :-)) a já usoudila, že bych se s Vámi o ně vzhledem k jejich výborné kvalitě rozhodně měla podělit. 

Jedná se o kurz Naučte se konečně opravdu anglicky a kurz 76 nejčastěji zaměňovaných slov v angličtině. V prvním kurzu se naučíte především různé strategie a metody, díky kterým do ruky dostanete škálu nástrojů určených k tomu, abyste si angličtinu (nebo jakýkoli jiný jazyk) mohli systematicky osvojovat takovým způsobem, jaký je právě pro Vás nejpříjemnější. Řeč bude také o motivaci a různých mýtech spojených se studiem cizích jazyků a v neposlední řadě dostanete tipy na konkrétní materiály, které můžete ke studiu používat. Čekají Vás také tři lekce, ve kterých se podíváte na zoubek několika gramatickým jevům, v nichž se často chybuje.

Ve druhém kurzu se seznámíte s téměř osmi desítkami zrádných anglických slovíček - například takovými, která vypadají podobně, jako ta česká, ale znamenají něco úplně jiného, nebo těmi, která se stejně čtou, ale jinak píšou, nebo stejně píšou, ale jinak čtou.

Celým studiem Vás bude provázet brněnský lektor Broníslav Sobotka, sympaťák a odborník, který umí o angličtině mluvit jasně, srozumitelně a k tomu s vtipem.

Oba kurzy zvládnete shlédnout za necelé tři hodiny, ovšem nápady, které v nich načerpáte, Vám vydrží na celé léto. Tak hurá na to!

- - -

Kam dál?

→ Víte, že mluvit plynně můžete i bez pobytu v zahraničí? Zjistěte, jak na to.

→ Objevte chytrý způsob, jak cestovat levněji.

→ Seznamte se s jednoduchým návodem na to, jak resuscitovat napůl zapomenutý cizí jazyk.

→ Jak si pohodu představují Latinoameričané? V hamace! Možná byste jednu měli mít i Vy...Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/183-pozvanka-270-temperamentnich-katalancu-v-ostrave.html

Zdroje:

autorkou fotografie je Joanna Malinowska
Zdroj: http://klarasolarova.pise.cz/107-mluvit-plynne-muzete-i-bez-pobytu-v-zahranici.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře